Svetainių kūrimas yra mūsų aistra, pomėgis ir darbas, į kurį žiūrime atsakingai

Interneto svetainių kūrimas yra mūsų aistra. Jau daugiau nei 13 metų padedame savo klientams didinti, gerinti įvaizdį bei pardavimus. Tinklalapių kūrimas yra vienas iš atsakingiausių darbų, kuriuos tik gali gauti dizaineris. Šiai minčiai pritartų Džefas Bezosas, Markas Zuckerbergas, juk jų verslai prasidėjo nuo interneto svetainės sukūrimo. Išvardinti asmenys skyrė pakankamai dėmesio savo svetainėms, būtent todėl tapo sėkmingais. Jie pasirinko dizainerius ir programuotojus, kurie myli savo darbą.

Mes taip pat mylime savo darbą. Svetainių kūrimas yra mūsų aistra, pomėgis ir darbas! Esame dirbe su daugiau nei 100 klientų iš Lietuvos, JAV, Prancūzijos, Norvegijos.

O Jūs, ar esate pasiruošę pokyčiams? Ar norite efektingai didėjančių pardavimų? Ar norite, kad Jūsų interneto tinklalapis įsirėžtų į Jūsų lankytojų pasąmonę bei būtų randama pirmose Google paieškos pozicijose? Ar norite, kad Jūsų interneto tinklalapis sužavėtų konkurentų pirkėjus? Ar norite atsikąsti Jūsų konkurentų pyrago dalį?

Tuomet susisiekite su mumis!

Susitikime konsultacijai mūsų ofise, arba online!

Jeigu Jums patiks mūsų mintys ir idėjos, mes galėsime pagerinti, atnaujinti arba sukurti Jums visiškai naują interneto svetainę.

Jūs žinote, interneto svetainių kūrimas nėra lengvas darbas. Tinklalapių kūrimas yra sudėtingas procesas, kuriam reikia turėti analitinių ir kitų žinių. Todėl mes dirbame su didžiule specialistų komanda.

Daugiau apie mūsų agentūrą.

Mes pradėjome veiklą 2002 metais, kai buvome jauni ir nepatyrę. Kelio pradžioje mus žavėjo įspūdingi svetainių dizaino sprendimai. Todėl daugiausia dėmesio skirdavome išvaizdai. Mūsų sprendimai buvo įspūdingi, todėl kai kurie dizaino darbai iki šiol „kabo“ internete – dėl savo gražaus dizaino, bet…

Nors mūsų kuriamos interneto svetainės traukė akį, jos ne visada padėdavo klientams padidinti pardavimus. Todėl kurdami svetaines galvojome tik apie spalvas bei kontūrus, linijas. Tačiau nusprendėme pakeisti mūsų įmonės viziją. Kadangi pakito įmonės užduotys, pakito komanda. Seniau mus vienijo tik dizaineriai – menininkai, o šiandien mes dirbame su patyrusiais rinkodarininkais bei korporatyvinį stilių propaguojančiais dizaineriais.

Todėl seniau mums dėkojo tik už tai, kad sukurdavome gražius dizaino sprendimus, o šiandien dėkoja už padidėjusius pardavimus, dėl to, kad svetainėje lankosi daugiau potencialių klientų.

Seniau klientai žavėjosi tik mūsų dizainerių darbais, o dabar žavisi komerciškai teisingais ir pažangiais sprendimais bei tuo, kaip rinkodarininkai susikalba su dizaineriais.

Mes tikime, kad svetainė turi būti ne tik „skani“ – privaloma, kad ji būtų randama internete, Google paieškose. Kitaip nėra jokios naudos iš gražaus dizaino, tiesa?

Mes džiaugiamės, jeigu Jūsų dabartinis tinklalapis generuoja didžiules pajamas, tačiau jeigu Jūs norite daugiau sėkmės, daugiau pardavimų, tuomet kreipkitės į mus: kontaktai.

Prisiminkite, pokalbio dėka galite pakeisti požiūrį, sutaupyti laiko bei išvengti daugybės klaidų!
Susitarkite konsultacijai:

 

Skaitykite mūsų straipsnius apie skaitmeninę rinkodarą:
Kodėl Jūsų interneto svetainei reikia daugiau tekstų?
Ką reikia žinoti prieš kuriant efektyvią interneto svetainę: Kiek kainuoja interneto svetainė?
Ką daryti, kad Googlas įsimylėtų Jūsų el. parduotuvę, svetainę – mestų jį į pirmas pozicijas!
Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?